Newsy
  • Opinie

     ANIOŁY NA SZCZUDŁACH NA ŚLUBACH

  • Nasze występy

    JARMARK DOMINIKAŃSKI - WARSZAWA SŁUŻEW - 22 MAJA 2016Wizyty
Dziś: 20Wszystkie: 10473

Opinie

Animacja Aniołków szczudlarzy była ogromną niespodzianką dla gości na naszym ślubie. Występ był pełen profesjonalizmu i uroku. Aniołki sprawiły ogromna frajdę dzieciom, a także ich rodzicom. Dziękujemy za ten wspaniały i cudowny pokaz, jesteśmy bardzo wdzięczni, że Nasz najpiękniejszy dzień w życiu został uświetniony występem Aniołków. Z czystym sumieniem i odpowiedzialnością polecimy usługę kolejnym chętnym osobom. Dziękujemy.

 

Aneta i Grzegorz

 

Wszystko było super! Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękny wystep na naszym ślubie. Anioły polecamy każdemu kto szuka czegoś innego na swoją uroczystość. ANIOŁY NA SZCZUDŁACH REWELACJA !!!

 

Anna i Piotr

 

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za tak profesjonalnie i co najważniejsze, że ze szczerym uśmiechem zapewnienie atrakcji po wyjściu z kościoła. Z pełną odpowiedzialnością polecamy panów na każdą okazję, nie tylko ślub. Bardzo było nam miło, iż wspierali nas Panowie przy przyjmowaniu życzeń, dziękując gościom i żegnając nas przy wyjeździe. Jeszcze raz polecamy.


Karolina i Patryk

 

Bardzo dziękuję za uświetnienie uroczystości ślubnej mojej córki.
Dzieciaki były zachwycone, a córka bardzo zdziwiona (bo to była niespodzianka), było super.
Wszystkim bardzo się podobaliście.
 
p. Małgorzata
 
Dziękuje, że byliście z nami w tym pięknym dniu 30 lipca. Młodzi byli mile zaskoczeni, a goście zachwyceni pomysłem, ale najlepiej bawiły się dzieci.
 
p. Małgorzata i pan Dariusz